НачалоБългарияПетков: Единствената цена, която не сме готови да платим, е да вкараме...

Петков: Единствената цена, която не сме готови да платим, е да вкараме задкулисието обратно в управлението

Единствената цена, която не сме готови да платим, е да вкараме задкулисието обратно в управлението. Това заяви пред журналисти в парламента премиерът в оставка Кирил Петков, пише БТА.

По-рано днес той беше изслушан заедно с министъра на енергетиката в оставка Александър Николов от депутатите относно доставките и цената на природния газ.

На въпрос има ли вече 121 депутати, които да подкрепят бъдещо правителство с мандата на „Продължаваме Промяната“, премиерът в оставка отговори, че разговорът продължава. По думите му от „Продължаваме Промяната" много са искали да обърнат този разговор, да не бъде „подкрепяте или не подкрепяте“. „Имаме ясни политики, стратегии и законопроекти”, декларира Петков. 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам