НачалоКюстендил7 души са заразени с коронавирус за 24 часа в Кюстендилско

7 души са заразени с коронавирус за 24 часа в Кюстендилско

Новозаразените с коронавирусна инфекция за изминалите 24 часа в област Кюстендил са седем.

Четирима от тях са от община Кюстендил и трима от община Дупница, съобщават от Областния кризисен щаб в Кюстендил..

Броят на хоспитализираните лица в Ковид отделението на МБАЛ „Св. Иван Рилски“ в град Дупница е 12. От настанените за лечение има само един по-тежък случай – жена, която е на кислородна терапия, останалите пациенти са в сравнително добро общо състояние.     

В Ковид отделението на болницата в град Кюстендил към този час са хоспитализирани 7 лица. Един от пациентите е в критично състояние, трима – в много тежко.

Излекувани от коронавирусна инфекция в област Кюстендил към днешна дата са вече 190 души. Общо диагностицираните лица от началото на пандемията досега са 447. Към момента на домашно лечение в цялата област са 211 души.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам