НачалоБлагоевградЗа Деня на християнското семейство родители на малките таланти от Благоевград излизат...

За Деня на християнското семейство родители на малките таланти от Благоевград излизат на една сцена

По повод Деня на християнското семейство възпитаниците от ЦЛТРДБ ще представят концерт пред жители и гости на Благоевград.

Концертът ще започне в 18.30 часа на 21 ноември в зала „Пейо Яворов“. С богата празнична програма децата от всички школи ще покажат своите знания и таланти в различни сфери на изкуството.

Публиката ще има възможност да се наслади на  нови изпълнения, като на сцената заедно с дългогодишните възпитаници на Центъра, ще се качат и най-малките представители на школите.

Във фоайето на залата гостите ще разгледат изложба от творби на талантливите деца в областта на приложното и изобразителното изкуство.

Концертът ще завърши с предизвикателство към родителите на участниците. Те ще имат възможност да се качат на сцената и заедно с децата, да изпълнят песен, посветена на българското семейство.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам