НачалоКюстендилОбщина Дупница започна цялостна подмяна на декоративната дървена ограда към парк "Рила"

Община Дупница започна цялостна подмяна на декоративната дървена ограда към парк "Рила"

Община Дупница започна цялостна подмяна на декоративната дървена ограда към парк "Рила". За целта, от ДГС-Дупница е закупен дървен материал на добивни цени и вече цялостната подмяна тече.

През последните 2 години, оградата бе ремонтирана над петнайсет пъти, след като бе постоянно обект на посегателства от хулигани, предимно в малките часове на денонощията. "Алейната ограда изцяло се подменя, а тази от към велоалеята ще бъде ремонтирана.

Осигурен е необходимият материал за това и се надяваме да няма повече посегателства. След приключването на ремонта, ще бъдат поставени и градински кошчета, които се надявам да не изчезват буквално за дни, както бе през 2012 и 2013 година.

Все пак, този участък е много приятен за разходка, идват много гости, така че нека да го опазим района", призова зам.- кмета Крум Милев, който днес инспектира ремонта. 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам