НачалоКюстендилПаунов с благодарност към участниците при потушаването на огъня в блок №10

Паунов с благодарност към участниците при потушаването на огъня в блок №10

„Изключителни благодарности към служителите на РСПБЗН за бързата реакция вчера при пожара в блок №10 в квартал „Румена Войвода“, затова че са спасили животите и на децата, и на всички възрастни. Благодарности на всички служители на МВР и всички наши съграждани, които са се включили активно при подаването на сигнала и бързата реакция при извеждането на хората, сред тях имаше и детенце рожденик. Признателност, заяви кметът на Кюстендил Петър Паунов.

Секретарят на Общината в момента координира действията с живеещите в блока, доставени са вани на място за почистване. Ако има нужда от допълнителна подкрепа Общината ще реагира своевременно.

„Молим всички наши съграждани, особено сега зимните месеци, към инсталациите, струпването на отпадъци, нека да бъдем внимателни.

Също призовавам ако видите опасно поведение на ваш съсед, задръстени площадки, моля Ви подавайте своевременни сигнали, за да не се стига след това до страдание“, призова още кметът.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам