НачалоБлагоевградДилъри от Ново Делчево отиват на съд, имали си домашна лаборатория

Дилъри от Ново Делчево отиват на съд, имали си домашна лаборатория

 Окръжна прокуратура – Благоевград привлече в качеството на обвиняеми О.Ш. (на 54 години) и П.Ш. (на 33 години) за държане на наркотични вещества с цел разпространение.

На 29.11.2022 г. в различни помещения на къща в с. Ново Делчево, община Сандански, обвиняемите – баща и син, държали марихуана, хероин и амфетамин . Наркотиците били предназначени за разпространение.

При обиск у единия от обвиняемите – О.Ш., са били открити хероин, амфетамин и кокаин, разпределени на дози.

Освен за държане на наркотици с цел разпространение, О.Ш. е обвинен и за опит за разпространение, извършен от него на същия ден в района на църквата в с. Ново Делчево.

Обвиняемите са осъждани. О.Ш. е извършил деянията при условията на опасен рецидив.

Днес, 02.12.2022 г., по искане на Окръжна прокуратура – Благоевград съдът взе мерки за неотклонение „задържане под стража“ спрямо О.Ш. и П.Ш.

Разследването продължава, съобщават от държавното обвинение.

 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам