37-годишен мъж от с. Слатино е задържан вчера от дупнишки полицаи за извършена кражба на пари от къща в селото.
Деянието е извършено предния ден в часовете на отсъствие на собственичката.
Вчера е установен 52-годишен от с. Яхиново, който преди няколко дена е счупил умишлено задно панорамно стъкло на автомобил „Ауди“ в селото.
Вчера кюстендилски полицаи са задържали 22-годишна жена от с. Фролош за хулиганска проява. Тя влязла в конфликт с работещите в магазин в с. Невестино, замеряла ги с предмети, подпалила рекламен плакат.
Съставен й е акт по УБДХ, уведомен е дежурен прокурор.
Снощи на ул. „Стара планина“ в Кюстендил е възникнал скандал между двама мъже – на 55 и 59 г, прераснал в побой, по-младият е настанен в кюстендилската болница без опасност за живота, на другият е оказана медицинска помощ и е задържан с полицейска заповед.

