НачалоБлагоевградЧерно море освободи Пиргов, преговаря със Златинов

Черно море освободи Пиргов, преговаря със Златинов

Днес между ръководството на ПФК „Черно море“ в лицето на изпълнителния директор Марин Маринов и футболистите Мирослав Манолов и Илко Пиргов бе постигнато споразумение за прекратяване на договорите на играчите по взаимно съгласие. И двамата си тръгват от стадион „Тича“ за втори път, след като се присъединиха към „моряците“ в началото на новото първенство.

Преди това роденият в Гоце Делчев Илко Пиргов бе част от варненския тим от 2009 до 2011 година, а нападателят обличаше зелено-белия екип в периода 2008-2013 година.

Илко Пиргов и Миро Манолов бяха част от отбора, спечелил бронзовите медали в „А“ група и участваха в евротурнирите.

Преди седмица „моряците“ се разделиха с още двама свои играчи – защитника Сашо Александров и халфа Димо Атанасов.

 В момента ръководството на „Черно море“ води преговори с няколко футболисти, сред които и опитният бивш полузащитник на „Литекс“ Петър Златинов.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам