НачалоБлагоевградРокада в служба "Земеделие" в Гърмен, върнаха на работа уволнената от ДПС...

Рокада в служба „Земеделие“ в Гърмен, върнаха на работа уволнената от ДПС шефка

От няколко дни на работа в общинската служба по земеделие в Гърмен е възстановена уволнената от ДПС шефка Анелия Бусарова. 

Директорката бе отстранена от длъжността по време на депутатския мандат на бившия кмет на Гърмен Ахмед Башев, а рокадата стана факт малко след старта на 42-рото Народно събрание.

Заповедта за възстановяването на Бусарова, която е от ГЕРБ, е съгласувана и подписана от Министерството на земеделието и храните и Областна дирекция „Земеделие“ в Благоевград.

Ръководният пост в земеделската служба в Гърмен бе овакантен в началото на октомври с освобождаването на досегашния шеф Иса Юзеир от село Хвостяне, който според твърденията на служители в общинската администрация в Гърмен също е бил назначен с протекциите на ексдепутата Ахмед Башев.

Междувременно Анелия Бусарова е завела и дело за неправомерно уволнение, като решението на съда се очаква да стане ясно до дни.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам