НачалоКюстендилМото клуб Biker Boys и Сдружение „България си ти!“ със зрелищен Драг...

Мото клуб Biker Boys и Сдружение „България си ти!“ със зрелищен Драг уикенд в Дупница

Мото клуб Biker Boys и Сдружение „България си ти!“ организират Драг и Стънт уикенд в Дупница. На 1 – ви юни, край летище „Крайници“, всички любители на високите скорости и зрелищните събития, ще имат възможност да се насладят на едно грандиозно шоу.

Стартът на събитието е в 12:00 часа, когато започва почетната обиколка на град Дупница от летището край с. Крайници. Мощният рев на моторите ще огласи централните улици на града.

В 13:30ч. започва Драг състезанието на летището. В него могат да се включат всички желаещи, след предварително записване. Предвидени са три стартови отсечки – клас 600 кубика, клас 1000 кубика и клас Тунинг.

За първите три места са подготвени финансови и материални награди. Първо място – 600 лв, второ място – 200 лв. и трето място – 100 лв. Всички състезатели, които ще участват в съревнованието, ще преминат през предварителна проба за алкохол чрез дрегер.

Непосредствено след надпреварата, ще започне и зрелищното Стънт шоу, което Българската Стънт Федерация и лично нейният председател, Даниел Кръстев, са подготвили за гостите на събора.

През целия ден, за доброто настроение на публиката, ще се погрижат известни Диджей, а гласовете на „България си ти!“ – Бобо, Печенката и Сантра ще направят грандиозен завършек на уикенда с мега концерт.

„Това е четвъртият събор, които организира мото клубът. Работим много усилено върху подготовката, обръщаме внимание на всеки детайл, така че се надяваме всичко да се получи добре и гостите да запазят един хубав спомен от Дупница“, обясни председателят на клуба, г-ца Мария Григорова.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам