НачалоКюстендилНиколай Радев е починал заради промушване с нож в черния дроб

Николай Радев е починал заради промушване с нож в черния дроб

27-годишния Николай Юриев Радев – Отверката е починал заради промушване с нож в черния дроб, става ясно от направената му аутопсия в кюстендилската болница.

Според източници на ИНФОМРЕЖА, извършител на деянието е Николай Карастоянов, известен медик в Дупница.

Отверката почина във вторник малко след 22 часа в дупнишката болница.

Заради смъртта му бяха задържани двамата братя Николай и Иван, и баща им Владимир. Драмата се разигра в дупнишкото заведение „Колата”.

Там млада девойка била подложена на тормоз от страна на Отверката и веднага се обадила на баща си Николай. Той пристигнал заедно с брат си и баща си. Минути по-късно възникнал бой, при който загина Николай Радев.

До вчера не беше ясно дали той е бил намушкан нарочно, или е загубил живота си при падане върху стъкла.

В крайна сметка се оказа, че извършител на деянието е бащата на момичето. Предстои на тримата мъже да им бъде поискана постоянна мярка за неотклонение „задържане под стража”.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам