НачалоБлагоевградОперата „Кармен” в инфоцентъра на Мария Габриел в Хаджидимово

Операта „Кармен” в инфоцентъра на Мария Габриел в Хаджидимово

Интересен начин да отбележат Международния ден на ромите намериха членовете на Европейския младежки клуб, сформиран към Информационния център на евродепутата Мария Габриел в Хаджидимово.

Тринадесет от децата в клуба ще представят пред хаджидимовска публика музикално-театрално представление по мотиви от популярната опера „Кармен” на Жорж Бизе.

Младите таланти ще пресъздадат любовната история на красивата циганка Кармен и сержанта Дон Хозе, родила се в Севиля /Испания/ през далечната 1830 г.

Представлението ще се състои в Европейския информационен център на Мария Габриел в Хаджидимово на 11 април /четвъртък/ от 17:30 часа. Децата канят всички жители на града на творческата си изява, за която се подготвяха близо един месец.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам