НачалоБългарияПерничанин посегна на служител на Общината

Перничанин посегна на служител на Общината

Перничанин е задържан за причиняване на телесна повреда по хулигански подбуди.

Инцидентът е станал вчера малко преди 12 ч. когато на тел. 112 бил подаден сигнал от водач на камион, извършващ комунално-битови дейности на територията на общ. Перник.

По негови данни мъж изхвърлил строителни отпадъци в специализирания камион и след като му направил забележка, последвали удари в областта на бъбреците и извиване на ръка.

Полицаи от Първо РУ- Перник установили и задържали предполагаемия извършител – 47-годишен перничанин. Наложена му е полицейска мярка за срок до 24 ч. и е образувано бързо производство.

 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам