Домакинството на „Евровизия“ е поверено в сигурните ръце на Иво Христов.
Така смята Илияна Йотова в отговор на журналистически въпрос, зададен ѝ по време на брифинг, даден в Пазарджик.
„Аз не споделям резервите, които имат много хора — и вече се появиха доста коментари в това отношение, че няма да се справим. Напротив, България е показала, че в такива ситуации се мобилизира до краен предел. Смятам и това, че вицепремиер в лицето на Иво Христов беше сложен да отговаря за провеждането на „Евровизия“, е също част от успеха. Г-н Христов е с много богат и национален, и европейски опит; разбира и от култура, и от дипломация, а това е необходимо и за „Евровизията“. Всичко останало е добра логистика, добра организация и, разбира се, добра работа с нашите партньори. Аз пък много се надявам, че ще имаме още една Дара.“
Певицата ще е поканена да бъде част от приема, който традиционно е даван от президентската институция и от президента на 24 май.
Поканихме я заедно с целия екип, за да могат и тези всички 3000 човека, които са поканени, да я видят на живо и смятам, че тя ще отговори на тази покана, каза Йотова пред медиите.

