Добри Митов: Имаме нужда от всеки един фен

Снимка: ОФК "Пирин"

За сериозна подкрепа от трибуните призова Добромир Митов, един от новите треньори на ОФК Пирин, в днешната редовна пресконференция на клуба, преди срещата с Берое Стара Загора в понеделник. Пиринци домакинстват за първи път от близо месец в Благоевград, а мачът е с начален час 20:00 на ст. Христо Ботев.

”Откакто сме в Пирин работим ежедневно за да повишим настроението и вярата на момчетата, които бяха доста поразклатени заради резултатите до момента. Вижда се отлично настроение в последните тренировки и се надявам това да се пренесе на терена в понеделник”, отбеляза Митов.

Към момента в лазарета за постоянно са Бергонси и Тасев, които се лекуват от контузии, а под въпрос е единствено Костадинов, но за него ще се преценява след днешната и утрешна тренировка.

”Всички се надяваме да постигнем успех срещу един сериозен отбор, какъвто е Берое. Имаме нужда от всеки един фен и подкрепа от пълни трибуни, за да може да се поздравим всички с победа”, заяви още треньорът.

Орлетата са посочени като аутсайдер от букмейкърите, като световно известната къща „Sportingbet” дава шанс от 2.80 за благоевградчани, докато победа за старозагорци ще се приема на 2.30. Равенството е оценено на 3.20.

Предварителна продажба за срещата с Берое ще има в понеделник, като касата в административната сграда ще работи през целия ден, а тази пред главния вход на стадиона ще отвори в по-ранен час – 15:00.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода a2g

FACEBOOK