НачалоБългария21-годишен е убит от 18-годишен в Пазарджик

21-годишен е убит от 18-годишен в Пазарджик

Криминалисти от ОДМВР-Пазарджик, колегите им от РУ-Пазарджик под надзора на Окръжната прокуратура разследват тежко криминално престъпление.

Сигнал за случилото се е получен снощи на телефона за спешни повиквания малко преди 19.00 ч.

По първоначално получените данни на улица в областния град е станало спречкване между двама младежи, при което единият е извадил нож и пробол другия. Незабавно към мястото на инцидента са насочени автопатрули на РУ-Пазарджик и линейка на Спешна помощ.

Пристигайки било установено 21-годишен млад мъж от Пазарджик в безпомощно състояние с прободни наранявания.

За съжаление въпреки намесата на медицинския екип на път към болницата пострадалият е починал.

Периметърът около местопрестъплението е блокиран, извършен е щателен оглед от дежурна група служители от ОДМВР и РУ-Пазарджик в присъствието на съдебен лекар. За случая незабавно е уведомена Окръжната прокуратура в Пазарджик. Криминалистите са установили самоличността на нападателя, който е 18-годишен жител на областния град.

Той напуснал местопроизшествието с лека кола и към момента се укрива. Предприети са поредица от оперативно-издирвателни действия за неговото локализиране и задържане.

Работата по случая продължава, води се досъдебно производство под наблюдението на прокурор от окръжната прокуратура, съобщават от Министерството на вътрешните работи.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам