НачалоБлагоевградРетро парад на коли в Благоевград впечатли жители и гости

Ретро парад на коли в Благоевград впечатли жители и гости

Заместник-кметът по култура и хуманитарни дейности, д-р инж. Василиса Павлова откри ретро парада, чийто домакини са Община Благоевград и Автомобилен Ретро клуб „Пирин“.

На площад „Македония“ за 17-та поредна година парадът гостува в Благоевград.

"Изключително приятно ми е да Ви поздравя с добре дошли в Благоевград. Благодарим на председателя на Ретро клуб "Пирин" – Андрей Андреев, който за 17-та година ни дава възможност да се наслаждаваме на този уникален автомобилен ретро парад. Удоволствие за мен е и да Ви поздравя от името на кмета, инж. Румен Томов и да Ви уверя, че в лицето на община Благоевград винаги ще имате един партньор, който ще ви посреща и ще се наслаждава на това уникално авторевю."

Председателят на Ретро клуб "Пирин", връчи плакет на кмета на община Благоевград инж. Томов, в знак на благодарност за партньорството и осъществяването на 17-ти "Ретро парад".

Голямата награда на Общината, бе връчена на екипажа, дошли от град Добрич, с автомобил Шевролет.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам