Пиян водач самокатастрофира край Радомир, дрегерът закова 1.78 промила

Снимка: Infomreja.bg

45-годишен управлява мотопед с рекордните 3.28 промила

Вчера, в районното управление бил подаден сигнал за самокатастрофирал лек автомобил „Фиат“ във вилното селище на язовир „Пчелина“, съобщават от полицията. Пристигналите на място полицаи тествали 58-годишният мъж с техническо средство.

Уредът отчел 1, 78 промила алкохол в издишания въздух. Дал е кръвна проба за химичен анализ и бил задържан за до 24 ч. с полицейска заповед. Работата по случая продължава под надзора на прокуратурата.

С рекордните 3, 28 промила алкохол в издишания въздух е управлявал мотопед 45-годишен радомирец. Мъжът бил проверен вчера от служители на местното районно управление на ул. „Р. Даскалов“ в гр. Радомир. Отказал кръвна проба за химичен анализ и бил задържан за до 24 ч.

Образувано е бързо производство и работната продължава.   

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2xd

FACEBOOK