НачалоБлагоевградПетър Янев смени Тодор Радулов в Общинския съвет в Гоце Делчев

Петър Янев смени Тодор Радулов в Общинския съвет в Гоце Делчев

Петър Янев е новото попълнение в Общински съвет – Гоце Делчев. Янев, който е от младежкото БСП, положи клетва на извънредно заседание на местния парламент.

Сесията бе свикана по спешност за даване на съгласие за издаване на запис на заповед в размер на 35 % от стойността на безвъзмездната финансова помощ по проект „Преустройство и преоборудване на помещения в МБАЛ „Иван Скендеров”, финансиран по Оперативна програма „Регионално развитие”.

След гласуваното от съветниците решение започва цялостна подмяна на медицинските уреди и ремонт на местната болница, който ще се извърши със средствата по проекта.

Заседанието започна с представяне на новия член на местния парламент, който заема мястото на избрания за народен представител от БСП – инж. Тодор Радулов.

Петър Янев е от вълната млади социалисти, които през последните години станаха част от ядрото на местната структура на левицата. Янев е с висше образование, има собствен бизнес, женен е, с три деца.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам