НачалоБлагоевградС много вино, веселие и любими народни изпълнители неврокопчани посрещат новата 2017...

С много вино, веселие и любими народни изпълнители неврокопчани посрещат новата 2017 г.

И тази година стотици жители на Гоце Делчев, общината и региона след броени дни ще посрещнат под открито небе новата година.

Организатор на посрещането на новата 2017 г. е община Гоце Делчев, която традиционно кани всички жители и гости на Гоце Делчев и общината на всеобщото веселие.

То ще бъде гарнирано с много вино и с прекрасните песни на любимите местни изпълнители Боряна Карпузова, Иван Арнаудов, Мария Христова и оркестър „Мосомище“ със солиста Велко Попов.

Програмата на 31 декември /събота/ за тържественото изпращане на 2016 година и посрещането на новата 2017 г. ще започне от 23.00 часа и ще продължи до 02.30 часа на площад „Македония”.

„Да посрещнем с веселие и наздравици, с добро настроение и прекрасни пожелания новата 2017 година заедно!“, се казва в поканата към жителите и гостите на Гоце Делчев и общината организаторите от общинската администрация.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам