НачалоБлагоевградПирин ГД играе с Банско в Мурсалево

Пирин ГД играе с Банско в Мурсалево

Рекордьорът по изиграни контроли от началото на зимната подготовка – Пирин Гоце Делчев, уреди още един спаринг. В събота, 9 февруари, тимът на Тенчо Тенев ще срещне отбора на Банско, които се подвизават в „Б“ група.

Приятелският мач ще започне в 11:30 на игрището в село Мурсалево. Неврокопчани първи започнаха подготовка на 2 януари и първи започнаха с контролите.

Досега Пирин ГД изигра 8 мача, единият от които (срещу Славия) бе прекратен. В същото време от ръководството на клуба обявиха, че представянето на тима ще бъде на 20 февруари в контрола с Металург (Скопие).

Мачът ще бъде на стадиона в Гоце Делчев и това ще бъде единствената контрола на неврокопчани в града. Металург е на трето място след есенния полусезон във футболното първенство на Македония.

От вчера към подготовката на тима се включи Борислав Караматев. На 19 години отива в отбора на ЦСКА, като след това преминава в Пирин (Благоевград), където играе под наем, за да се присъедини към Ботев през 2004 г. Защитникът има едни сезон в Сливен и едни в Любимец.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам