38-годишен мъж е с множество контузии в болница, след като падна от стол и се търкаля по стръмен склон. Инцидентът е станал към 15.30 часа днес при каптажа на „В и К”, който се намира под пътя за село Делвино.
Антон Тодоров, който е от ромски произход, седнал върху стол, поставен на покрива на каптажа. Той се радвал на топлото слънчево време и си пиел вино. След като пресушил близо два литра, решил да се изпъне, облягайки се назад.
За нещастие облегалката на стола поддала, 38-годишният мъж паднал от каптажа и се затъркалял по стръмния склон. Спрял след 30 метра в бордюр на новострояща се къща в „Предел” махала.
С линейка на ЦСМП пострадалият е траспортиран до Спешно-приемно отделение на МБАЛ-Благоевград с политравма и в неконтактно състояние.
След направените му изследвания е установено, че Антон няма фрактури, назначен му е и скенер за евентуални травми на главата.