--:--:--
23 януари 2026
spot_img
ВСИЧКО ОТ ДЕНЯ
НачалоБългарияКола се удари в стълб и се запали в Плевен

Кола се удари в стълб и се запали в Плевен

Кола се удари в стълб и се запали в Плевен.

55-годишен е самокатастрофирал вчера на улица „Цар Самуил“ в ж. к. „Сторгозия“. Около 13:30 часа мъжът е изгубил контрол на управлението на лекотоварен автомобил „Ситроен“ и се е ударил челно в метален стълб от контактната тролейбусна мрежа, стоящ на десния тротоар по посоката му на движение.

Колата се е запалила и е изгоряла.

При инцидента са пострадали шофьорът, който е получил фрактура на лява ключица и ребра вляво и двамата му спътника. 58-годишен, който е получил фрактура на десен крак, и 23-годишен, който е с охлузни рани и натъртвания.

58-годишният и водачът са приети за лечение в плевенска болница.

Алкотестът на шофьора е отрицателен.

С опасност за живота е 23-годишен водач от Любимец.

Вчера в 13,40 часа младият мъж се е движил по пътя от родния си град към Харманли с лек автомобил „Мерцедес“. Поради загуба на контрол над колата се е ударил вдясно по посоката си на движение в еластична ограда.

Пробите му са отрицателни.

По данни на медиците е с опасност за живота, но след подписана декларация от него е напуснал лечебното заведение. 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here

ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам