НачалоБългария72-часов арест за криминално проявен и осъждан мъж, отправял закани за убийство...

72-часов арест за криминално проявен и осъждан мъж, отправял закани за убийство на шефа си

Досъдебното производство по случая бе образувано на 22 март по повод отправени закани за убийство спрямо управител на фирма в Костинброд- престъпление по чл. 144, ал.3, вр. ал.1  от НК. 33-годишният извършител бе задържан с полицейска мярка за срок до 24 часа, а при извършено претърсване, от лек автомобил, бяха иззети веществени доказателства, съотносими към извършеното деяние.

Освен че отправил закани с нож в ръка спрямо управителя, бившият служител във фирмата извършил и непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред- замахвал с дървен кол, отправял обидни реплики към присъстващите служители, буйствал и удрял с дървения кол и с крака по вратата на административната сграда на дружеството, опитвайки се да влезе в нея- престъпление по чл. 325, ал.1 от НК.

След доклад на събраните доказателства в Районна прокуратура-Костинброд мъжът е привлечен в качеството на обвиняем и мярката му за задържане е удължена за срок до 72 часа.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам