--:--:--
13 декември 2025
spot_img
ВСИЧКО ОТ ДЕНЯ
НачалоБлагоевград29-годишен от Разлог сряза и четирите гуми на ауди, 25-годишен петричанин изпотроши...

29-годишен от Разлог сряза и четирите гуми на ауди, 25-годишен петричанин изпотроши стъклата на две коли

29-годишният А. П. от Разлог е задържан от полицейски служители след проведени издирвателни мероприятия вчера.

Около 01,45 часа в сряда през нощта, разложанинът срязал и четирите гуми на лек автомобил "Ауди", паркиран в района на ул. “Братя Каназиреви“ в Разлог.

Срещу извършителя е образувано досъдебно производство.

Със заповед за задържане до 24 часа полицаи от Районното управление в Петрич отведоха в ареста и 25-годишният Д. Т. от южния град.

Към 00,30 часа в сряда петричанинът счупил предните панорамни стъкла на два леки автомобила – "Фолксваген Голф" и "Мазда", паркирани на улица "Кожух" в Петрич.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here

ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам