НачалоБългарияВасилев: Дойде Роби Уилямс и закрихме ДАИ, чудя се кой трябва да...

Василев: Дойде Роби Уилямс и закрихме ДАИ, чудя се кой трябва да дойде за да закрием прокуратурата

В Промяната няма хора на Кирил Петков и на Асен Василев или на някой друг. В Промяната има хора, които са готови да се борят за една нормална държава, в която не се закриват институции, когато се хване някои в корупция.

Това заяви председателят на ПП по повод исканото закриване на ИА „Автомобилна администрация“ (бивша Държавна автомобилна инспекция) да бъде закрита.

Дойде Роби Уилямс и закрихме ДАИ, чудя се кой трябва да дойде за да закрием прокуратурата, запита Василев.

Ако се правят промени в ДАИ, то трябва да са обмислени, а не на базата на това, че някой се е изложил пред чужденците, според депутата.

Борисов ако не знае математика, за да знае, че явно 18 за година е по-голямо число от 16 за три години. Българите заслужават нормално и отговорно разпределение на финансите, каза Василев по темата за „дупката в бюджета“ и очаквания дефицит от над 3 процента. Средства има за всичко, а не се заделят за касичките на Пеевски, завърши Василев.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам