В Гоце Делчев завърши турнир по футбол на малки врати

Снимки: община Гоце Делчев

Отборът на "Дринк маркет" спечели купа "Неврокоп"

В драматичен и много интересен финален мач отборът на "Дринк маркет" спечели купа "Неврокоп" в турнира по футбол на малки врати. Финалният двубой между "Дринк маркет" Гоце Делчев и "Места" Хаджидимово завърши при резултат 0 : 0 в редовното време. В продължението от 5 минути отборите също не успяха да си вкарат гол, затова победителят бе определен чрез дузпи. Така при резултат 4 : 2 футболистите от "Дринк маркет" спечелиха първото място в турнира и грабнаха купата.
Четирите най-добри отбора в турнира - "Интер", "Левски" Огняново, "Дринк маркет" и "Места" Хаджидимово бяха поздравени и наградени от кмета на община Гоце Делчев Владимир Москов.
Носителите на първите три местаq освен медали, получиха и ваучери за закупувне на спортна екипировка.
Връчени бяха и награди за голмайстор на турнира, най-добър вратар и най-добър състезател.
Интересът към всички срещи от турнира бе много голям, а във финалната вечер - огромен. Спортната площадка на Второ ОУ бе пълна със зрители, дошли да аплодират отборите.
Общината благодари на всичките 24 отбора участници, на съдиите и на публиката за емоционалната футболна седмица.