Благоевградчанин, собственик на автоморга в София, е арестуван при спецакция на столичните полицаи. В обекта униформените служители открили части от пет противозаконно отнети автомобила-врати, двигател, вътрешно обурдаве на купе, фарове.
Полицаите се натъкнали още на лек автомобил „Форд”, откраднат от територията на IV РУП в столицата, „Ауди А4”, отнето от района на VIII РУП, два автомобила, откраднати от територията на VI РУП – „Мерцедес С320” и „БМВ Х 5” и „Ауди А 6”, издирван от I РУП.
Задържан е собственикът на автоморгата Д.С., който е криминално проявен за кражби и измами в особено големи размери. Той има шест криминалистически и три съдебни регистрации. Осъждан е у нас и в Италия. Полицаите са задържали и двама от работниците в моргата.

