НачалоКюстендилСоциалистите в Дупница с мощна подкрепа за Крум Зарков и Иван Ибришимов

Социалистите в Дупница с мощна подкрепа за Крум Зарков и Иван Ибришимов

ИЗТОЧНИКБСП

Председателят на Националния съвет на БСП Крум Зарков призова за пълна мобилизация и единство по време на емоционална среща с членове и симпатизанти на левицата в Дупница.

Пред препълнената зала лидерът на социалистите подчерта, че партията преминава през процес на сериозна промяна и вътрешна консолидация, която я прави все по-силна фактор на политическата сцена.

Социалистите в Дупница с мощна подкрепа за Крум Зарков и Иван Ибришимов - Инфомрежа

„Когато един ден тук говори следващият председател и следващите социалисти правят стратегии за победи, ние ще знаем, че те ще ги спечелят, защото ние сме спасили партията, когато беше заплашена“, заяви Зарков.

Той акцентира върху историческата отговорност на настоящото ръководство за съхраняването на лявата идея и призова присъстващите да работят с гордост за каузата на социализма.

Водачът на листата за региона д-р Иван Ибришимов изрази категорична увереност, че коалиция „БСП – Обединена левица“ не само ще намери място в 52-рото Народно събрание, но и ще бъде единственият гарант за прокарването на адекватни социални политики в България.

Социалистите в Дупница с мощна подкрепа за Крум Зарков и Иван Ибришимов - Инфомрежа

Според него завръщането на БСП като водещ политически фактор е жизненоважно за стабилността на страната.

Събитието премина под знака на силно партийно представителство. В дискусиите се включиха заместник-председателят на БСП Жельо Бойчев, членове на Изпълнителното бюро, знакови лица като Иво Атанасов, както и кметът на Дупница Първан Дангов.

Местните структури и коалиционните партньори потвърдиха пълната си готовност за активна кампания и борба за максимално висок изборен резултат.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам