Шракнаха белезниците на трима от Петрич, Сандански и Благоевград след полицейска акция по линия на наркотици

Снимка: Infomreja.bg, архив

След провдената вчера специализирана полицейска акция от ОДМВР-Благоевград полицейски служители арестуваха трима мъже от Петрич, Сандански и Блаогевград за притежание и съхранение на кокаин, амфетамини и марихуана.

Със заповед за задържане до 24 часа е закопчан снощи около 01:30 часа 31-годишният А.А. от Петрич. Той е заловен в района на Сандански след извършена проверка на управлявания от него лек автомобил „Фолксваген Поло“. В хода на проверката полицаите открили и иззели от водача цигара, съдържаща около 0,67 грама канабис, и плик с 0,34 грама амфетамин. Уведомена е Районната прокуратура в Сандански.

Вчера около 15:00 часа в района на ул.“Малешевска“ в Сандански след извършена проверка на лек автомобил „Ауди“, управляван от Т.Ч. на 35 г. от Сандански, униформените са намерили 1,9 грама кокаин. Т.Ч. е задържана със заповед до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.

Също вчера, след извършено претърсване на 22-годишния В.С. от Благоевград, у него е намерено и иззето топче с около 0,3 грама канабис. В хода на работата по случая, полицейски служители на 01 РУ-Благоевград са проверили и жилището на младежа в ж.к. "Еленово", където открили и иззели още 8,2 грама тревиста маса, реагираща положително на марихуана.

В.С. е отведен в ареста за 24 часа. За случая е уведомена Районната прокуратура в Благоевград. 

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 3ax

FACEBOOK