НачалоКюстендилРампа за деца с увреждания бе изградена преди старта на новата учебна...

Рампа за деца с увреждания бе изградена преди старта на новата учебна година в ПГ по лека промишленост – Кюстендил

Рампа за деца с увреждания бе изградена преди старта на новата учебна година в ПГ по лека промишленост „Владимир Димитров – Майстора“ – Кюстендил. Наред с това е асфалтиран и част от двора на учебното заведение по проект „Достъпна архитектурна среда“ на обща стойност около 33 000 лева.

Това съобщи за ИНФОМРЕЖА директорът на школото инж. Венцислав Златков. „Тази година направихме много добър прием. Две нови паралелки ще има след 8-и клас и две след 9-и клас.

Общо новите ни ученици са 69, като сред тях има и такива със специални образователни потребности. Тези ученици ще се обучават по професия „шивач“.

„Производство на облекло от текстил“ е другата специалност, по която ще се обучават новоприетите гимназисти“, каза инж. Златков. Общо 150 възпитаници ще посрещне гимназията през новата учебна 2017/2018 година. 

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам