Приключва подмяната на водопровод по ул. „Св. Георги“ в Хаджидимово

Снимка: Водоснабдяване и Канализация ЕООД - Благоевград

Екипи на водното дружество работят и по подмяна на водопровод в село Жижево

Дейностите по подмяна на водопроводна мрежа, в участък с дължина около 400 м., по улица „Свети Георги“ в Хаджидимово се очаква да приключат до края на днешния ден.

В момента екипи на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД - Благоевград, извършват довършителни работи, като старите тръби се подменят с нови полиетиленови тръби с диаметър 90 мм.

В община Хаджидимово вече са изпълнени предвидените СМР по ул. „Прогрес“ и „Георги Бенковски“, обекти заложени в Инвестиционната програма на ВиК - Благоевград. за 2020 г.

Екипи на водното дружество работят и по подмяна на водопровод в село Жижево, община Сатовча. В участък от улица, с дължина 240 м, намираща се до Консервна фабрика, се полагат нови PE тръби с диаметър 90 мм.

Очаква се ремонтните работи там да приключат до края на следващата седмица.

Успешно бяха завършени дейностите по подмяна на водопровод и по улиците „Г.С. Раковски“, „Клокотница“ и „Александър Стамболийски“ в село Мосомище, община Гоце Делчев.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода sj2

FACEBOOK