НачалоБлагоевградПовдигнаха обвинение на мъж от Петрич, шофирал без книжка. Установиха редица нарушители...

Повдигнаха обвинение на мъж от Петрич, шофирал без книжка. Установиха редица нарушители за денонощие

След приключилото досъдебно производство, Районната прокуратура в Петрич повдигна обвинение срещу 26-годишният С.Й. Той ще бъде съден за извършено престъпление по чл. 343 В, ал.2 от НК, а именно за управление на МПС без необходимата правоспособност.

Вчера тръгна и досъдебното производство за същото извършено престъпление срещу 33-годишният К.С. от Сандански, който ще бъде осъден за деянието по бързата процедура.

С повдигнати обвинения за извършени престъпления по чл. 343 Б ал.1 от НК, а именно за управление на МПС след употреба на алкохол са още 25-годишният М.И. от Гоце Делчев, спипан да шофира с 1,38 промила алкохол и 56-годишният Г.Г. от Сандански, задържан от униформените за шофиране с рекордните 2,55 промила алкохол в издишаният въздух.

Вчера е започнало и досъдебното производство срещу 33-годишният С.З. от Първомай, който бе заловен преди дни зад волана с 2,33 промила алкохол.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам