Пиянски запой завърши с бой в Хасково, 48-годишен мъж е в болница

Снимка: Infomreja.bg

При сбиването 40-годишният мъж нанесъл удари със стъклена бутилка по главата и тялото на другия мъж

На 22.03.2025 г., в 08:05 ч., в РУ Хасково е получен сигнал от спешното отделение на хасковската болница, че при тях със собствен транспорт са дошли две лица, поотделно един след друг, които били с порезни и контузни рани по телата.

Същите заявили, че са се сбили в частен дом в гр. Хасково, съобщават от полицията. Установено е, че на 22.03.2025 г., 48-годишен мъж от гр. Хасково и негов съгражданин на 40 години, след посещение в питейно заведение в града и употреба на голямо количество алкохол се преместили в апартамента на едно от лицата.

Около 07:00 ч. между двамата възникнал скандал, който прераснал в сбиване помежду им. При сбиването 40-годишният мъж нанесъл удари със стъклена бутилка по главата и тялото на другия мъж. Пострадалият е обработен в болницата и е настанен за наблюдение без опасност за живота.

40-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувана полицейска преписка.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода l9n

FACEBOOK