НачалоБлагоевградОтново благоевградските съветници обсъждат темата "Вик" и участието на Камбитов

Отново благоевградските съветници обсъждат темата "Вик" и участието на Камбитов

 На провелото се днес заседание на Председателки съвет към Общинския съвет в Благоевград, бе взето решение за свикване на извънредна сесия, която ще се състои на 16.02.2018 година.

Заседанието се свиква във връзка със Заповед № 165/12.02.2018 година на заместник-кмета по икономика и финанси на Община Благоевград, оправомощен от мета на Община Благоевград, с която се връща за ново обсъждане Решение № 21 от заседание, проведено миналия вторник, като незаконосъобразно и нецелесъобразно.

С въпросното решение съветниците   не  дават съгласие и не се упълномощава кметът на общината, д-р Атанас Камбитов, да гласува позицията на общината по предвидения дневен ред в предстоящото редовно заседание на Общото събрание на Асоциацията по ВиК на обособената територия, обслужвана от „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД – Благоевград, насрочено за 21.02.2018 г. (сряда) от 11:00.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам