НачалоБлагоевградОбщина Сандански готви награди за най-красива външна украса

Община Сандански готви награди за най-красива външна украса

Ден преди Никулден община Сандански ще грейне. Коледната елха на пл. „България“ и украса ще засияе празнично на 5. декември в 17:30 ч.

Празничната вечер ще продължи с концерт „Коледни светлини“, който ще бъде открит от Духов оркестър – Сандански. Децата от Вокална група „Звънче“, Фолклорна формация „Славей“ и Танцовите формации „Жасмин“, „Празник“ и „Феерия“ ще повикат Коледния дух и „отворят“ пътя на празничните дни в Община Сандански.

От днес в общината започва и приемът на материали за конкурса за най-красива Коледна украса на сгради и външни пространства. Крайният срок, в който всеки може да участва, е 15. декември. Най-добрите и оригинални Коледни украси ще бъдат наградени на 22 декември, по време на традиционния Коледен благотворителен базар.

Повече информация за конкурса – на официалната страница на Община Сандански.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам