НачалоКюстендилНастаниха за лечение Христина, която предизвикваше хаос по пътищата в Бобов дол

Настаниха за лечение Христина, която предизвикваше хаос по пътищата в Бобов дол

65-годишната Христина Стаменова от Бобов дол е настанена за лечение в Център за психично болни в Хърсово. Това обяви пред ИНФОМРЕЖА общинският съветник, д-р Борис Дашков. По негови думи жената ще остане в здравното заведение за срок от 6 месеца.

Д-р Дашков първи се ангажира с разрешаването на проблема с Христина.

В продължение на месеци самотната жена лягаше по пътищата в Бобов дол и предизвикваше истински хаос сред водачите.

Стигна се до там, че кметът на Бобов дол, адв. Елза Величкова помоли за съдействие местното полицейско управление, които денонощно пазеха Христина пред дома й.

„Искрено се надяваме Христина да се излекува, защото тя беше опасна за себе си и всички водачи в Бобов дол. По чудо досега не се е стигнало и до пътни инциденти“, коментираха жители на Бобов дол.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам