НачалоБългарияМВР с актуална информация на всеки три часа в деня на вота:...

МВР с актуална информация на всеки три часа в деня на вота: Кандев и Дечев с живи включвания

Ръководството на Министерството на вътрешните работи ще следи протичането на предстоящия изборен ден с повишено внимание и висока степен на отговорност.

Информацията бе съобщена от Георги Кандев, който уточни, че е създадена организация за своевременно информиране на обществеността относно сигурността и спокойствието на вота.

За целта е предвиден график за преки включвания, в които участие ще вземат Георги Кандев, министърът на вътрешните работи Емил Дечев и заместник-министрите Калоян Калоянов и Калоян Милтенов.

Актуална информация ще бъде представяна на живо в 11:00, 14:00 и 17:00 часа директно в профила на Кандев.

Представителите на МВР ще обобщават постъпилите данни за нарушения и ще дават подробности за работата на органите на реда по места.

От ведомството подчертават, че основен приоритет остава гарантирането на законността на изборния процес и бързата реакция при евентуални сигнали.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам