Костадинов нарече лидера на "Величие" "Мишкайлов" заради Благо Коцев

Снимка: Infomreja.bg

За протеста в подкрепа на Благомир Коцев, Костадинов каза: Правосъдието е избирателно!

Костадин Костадинов е притеснен, че вотовете на недоверие, подготвяни от колегите му от другите парии, се бавят.

Държавата отрича ръста на цените – КЗП и КЗК говорят за увеличение, а НСИ – не… Ние нямаме определение какво е спекула и сега всеки регулаторен орган може да налага глоби на един фризьорски салон, а банковите такси скочиха между 10 и 15%. Искаме изслушване на финансовия министър. Имаме инфлационен натиск и обезценяване на доходите на гражданите. Не можем да очакваме ръст на доходите, каза Костадинов пред медиите днес.

За протеста в подкрепа на Благомир Коцев, Костадинов каза:

Правосъдието е избирателно!

Коцев е трябвало да разпише нещо на собственика на партия „Величие“. Затова „Величие“ подкрепят протеста. Има интересна симбиоза между ПП и пирамидалната партия от Ветрино. Може би новото име на ПП трябва да е „Продължаваме пирамидата“. Във Варна докараха хора с автобуси, а казват, че ние ги караме, заяви Костадинов.

Да караш хора от Неофит Рилски – дълговите роби на Величие, които живеят като в казарма и ядат от един казан, на които не им позволяват да гледат телевизия, защото там не чуват словото на пророка Мишкайлов (Михайлов). Всички им се смее!, добави лидерът на „Възраждане“

За вота на недоверие, Костадинов очакват такъв от МЕЧ по тема „Вътрешна сигурност“.

Не знам докъде са стигнали с разговорите с ПП, но това, че се бавят вотовете, на мен не ми харесва.

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода a2g

FACEBOOK