НачалоБлагоевградКметът на Банско успокои: Димът, който виждате, е от пожара в Плоски

Кметът на Банско успокои: Димът, който виждате, е от пожара в Плоски

Кметът на Банско Стойчо Баненски успокои, че димът, който се вижда над върховете, е от пожара в Плоски.

„Уважаеми съграждани и гости на община Банско,

Във връзка с постъпилите многобройни обаждания, ви информирам, че димът, който се вижда над върховете и се разнася от вятъра, е в следствие на големия пожар в село Плоски, община Сандански.

На територията на община Банско НЯМА активни огнища на пожар.

Призовавам гражданите да запазят спокойствие и да следят единствено официална информация от компетентните институции.

Благодаря за разбирането“, обяви кметът в социалните мрежи.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам