НачалоБлагоевградКметът Николай Георгиев поздрави дамите в Кресна за Международния ден на жената

Кметът Николай Георгиев поздрави дамите в Кресна за Международния ден на жената

Тази година Международният ден на жената се пада в неделя – 8 март 2026 г., което провокира кмета на община Кресна Николай Георгиев да изпревари празничната дата и да организира импровизирано тържество в Зала „5 октомври“.

В дух на уважение и признателност той лично поднесе китка цвете на всяка дама от общинската администрация и отправи своите пожелания за здраве, професионални успехи, лично и семейно щастие.

Толкова много усмивки и красота, събрани в една зала, не може да не провокират усещане за истински празник“, споделиха от общината.

Кметът Николай Георгиев поздрави дамите в Кресна за Международния ден на жената - Инфомрежа

Празничното внимание не подмина и жените, работещи в сферата на социалните услуги и здравеопазването. Цветя и поздрави получиха и преподавателките и служителките в СУ „Св. Паисий Хилендарски“, ЦДГ „Здраве“ и ДЯ „Еделвайс“ в Кресна.

Тържеството премина в топла атмосфера, изпълнена с усмивки и добро настроение, а общинското ръководство отправи своето послание: „Честит празник, мили жени! Нека здравето, бодростта и хиляди усмивки бъдат част от всеки ваш ден, а мечтите ви да продължават да се сбъдват.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам