НачалоБлагоевградФК Банско вкара 4 гола на аматьорите от Пирин

ФК Банско вкара 4 гола на аматьорите от Пирин

На стадион Христо Ботев в Благоевград Пирин загуби с 1:4 от ФК Банско в контролна среща. Два гола за гостите вкара дошлият на проби Сергей Георгиев. Нападателят се разписа в 38 и 73 минути на мача. Георгиев идва от испанския Канияс, където негов втори треньор е Стоян Любомиров.

Като нападател на юношеския отбор на клуба през сезон 2009/2010 той отбелязва 51 попадения. Завръща се в България, препоръчан е на ръководството на ФК Банско, където се готви вече един месец. Старши треньорът му Воин Войнов ще се произнесе окончателно за качествата му едва след днешната проверка с орлетата. За победата днес се разписаха още Георги Калайджиев в 59 минута и Петьо Динков две минути по – късно.

Почетното попадение за орлетата вкара Антонио Хаджииванов в 65 минута. В този двубой на разположение на Воин Войнов не бяха Слави Шопов, Павел Петков, Димитър Крушовски, Самир Аесс и Тодор Кючуков. Кючуков е ангажиран с участие в телевизионно предаване, Аесс е пуснат на проби в Славия и се включи в контролния мач на столичани срещу Рилски спортист. За сметка на това дебют записа Антонио Ласков, който бе привлечен от Вихрен.

За Пирин пък играха тримата юноши от школата на Иво Андонов –Пирин 2001 – Антонио Хаджииванов, Петър Карачоров и Борис Щърбев. Хаджииванов е бивш младежки национал и футболист на Берое, като за последно се подвизаваше в редиците на третодивизионния Пирин Разлог. Орлетата ще закрият сезона в четвърта дивизия с гостуване на Септември Полето.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам