Днес бяха наградени републиканските шампиони по волейбол за момчета до 13 години

Снимки: община Разлог

Финалният кръг на Държавното първенство се състоя в Разлог

Временно изпълняващият длъжността кмет на община Разлог- инж. Гърменов, награди републиканските шампиони по волейбол за момчета до 13 години

днес в спортна зала „Септември“.

След финален двубой между софийските отбори „Левски“ и „ВАСК“ и резултат 2:0 гейма, класирането бе оглавено от възпитаниците на Николай

Хаджииванов. С актив от 15 точки шампионите от „Левски“ вдигнаха златната купа, връчена от инж. Гърменов.

На крачка от най-високото стъпало на стълбичката за награждаване остана тимът на “Изгрев” /Ябланица/, който бе награден от общинския съветник

д-р Тумбев.

На почетното трето място се нареди съставът на “Арда” /Кърджали/.

В първите си изяви пред родна публика волейболистите на “Пирин” /Разлог/ с треньор Владимир Панев останаха на 6-а позиция.

Сините бяха изпреварени от отборите на “ВАСК” и “Люлин” /София/.

По време на награждаването най-добрите играчи на първенството получиха и индивидуални награди. Републиканските шампиони Габриел Петров и Ивайло

Донов заслужиха призове за най-добър разпределител и MVP.

Треньорите определиха Марти Карабашев от “Арда“ като най-добър нападател,  Петър Антонов „ВАСК“ за най-добър централен блокировач, а на Мирослав Ташнов от „Изгрев“ бе връчена награда за най-добър изпълнител на начален удар.

В края на събитието инж. Гърменов поздрави всички волейболисти и техните треньори, взели участие през последните 6 дни във финалния кръг на