НачалоБългарияДиректорът на СУ-Горна Оряховица, Криси Аврамова: Честит Ден на учителя!

Директорът на СУ-Горна Оряховица, Криси Аврамова: Честит Ден на учителя!

Скъпи колеги, честит професионален празник – Ден на българския учител!

Вие всички сте избрали тази най-важна и хуманна професия за цял живот, защото вие обичате децата, а те са сърцето на всяко училище, което е дом на ценности за тях.

Под вашето вещо ръководство те придобиват знания и се възпитават в морални устои, които правят живота им по-красив. Изграждането на ценностите остава непреходно, защото то се прави с обич, уважение към другите, с радост, топлина, отговорност и безусловна любов към учениците. 

Днес е много важен ден за всички вас и искам да ви поздравя за това, че с вашия квалифициран и упорит труд всеотдайно успяхте да съхраните нашите български традиции и духовност. 

За вашата всеотдайност, за авторитета, който създавате ежедневно на нашето училище, което носи героичното име на Георги Измирлиев, за постигнатите безброй успехи – поклон пред вас, учители! Защото вие раздавате себе си и сте посланици на българското образование, история и култура! Благодаря и поклон пред вас!

 

Криси Аврамова
Директор на СУ „Георги Измирлиев” – гр. Горна Оряховица

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам