Касиране на изборите или директни нови избори иска лидерът
Такъв хаос настана, че не зная кой е прав. Добре че имаше видеонаблюдение, да видим какви нарушения е имало и се вижда, че е гласувано. Но явно това не е важно, заяви Бойко Борисов от кулоарите на НС.
Касиране на изборите или директни нови избори, или произнасяне на КС по най-бързия начин, предлага Борисов.
Видяха, че имаме дата за еврозоната, също дежа вю, се получава. Почват да се разхождат пред къщите на хората, да тормозят цели квартали. Просташка работа.
Това е коментарът на лидера на ГЕРБ за провелия се снощи протест от привърженици на партия „Величие“ в кв. „Бояна“ в близост до дома на Борисов.
Кое е редно, кое е редно?! Да ходят в 10 ч. по нощите и да тормозят кварталите. Това ли политика! Вие глас нямате ли, бе!, попита Борисов журналистите с остър тон и пожела „Хубав ден!“.