--:--:--
11 декември 2025
spot_img
ВСИЧКО ОТ ДЕНЯ
НачалоБлагоевградАхмед Пингов и Ели Кумбарова са новите лидери на младежките организации на...

Ахмед Пингов и Ели Кумбарова са новите лидери на младежките организации на БСП в Гърмен и Сатовча

След преучредяване на младежката организация на БСП в община Гърмен за неин председател бе избран младият социалист Ахмед Пингов.

Пингов е от с. Горно Дряново. Работи в областния град Благоевград като кредитен консултант в банка. Ахмед Пингов е член на БСП от 2011 г. и членската му карта бе връчена лично от сегашния лидер на партията – Корнелия Нинова, която тогава бе излъчена за народен представител от Благоевградски избирателен район.

Ахмед Пингов е един от активните млади членове на БСП. След избора му за председател на младежката организация в община Гърмен, която е със смесено население, младият социалист обеща да работи и развива дейноста с младежите от общината и да бъде отворен към развиването на общинската структура.

Пингов е роден в с. Горно Дряново на 3. февруари 1992 година. Завършил е средното си образование в Гоце Делчев, а висшето – в училището по агробизнес и развитие на регионите в Благоевград със специалност "Стопанско управление".

С нов лидер са и младежите от БСП в община Сатовча. На проведеното отчетно-изборно събрание чаровната Ели Кумбарова бе избрана и оглави младежката структура в Сатовча. Сред първите поздравили двамата лидери и пожелали им успех и сплотяване на организациите бе областната председателка на младежите – Ваня Маникатева.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here

ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам