НачалоКюстендил5 фирми в надпревара за подмяна на водопровода в село Бистрица

5 фирми в надпревара за подмяна на водопровода в село Бистрица

Много голям се оказа интересът към обществената поръчка на Община Дупница за подмяна водопровода в село Бистрица. В открито заседание днес, комисия с председател зам.-кметът по икономическите въпроси Олга Китанова отвори документите на петимата кандидати. На заседанието присъства и кметът на селото Кирил Огненски, както и представители на участниците.

За Бистрица прогнозната стойност е 1 842 500 лева без ДДС, а прогнозният обхват за цялостна подмяна е 4,66 км. Амортизираната водопреносна мрежа е с най-големи загуби в цялата община, като за 2017 година те са в размер на 78,2% при 2,02 средно аварии на километър годишно.

Три софийски, една благоевградска и една дупнишка фирма се надпреварват за поръчката. ДЗЗД „Ре Бистрица 2019“, „Аква Инженеринг Бистрица“ ДЗЗД и Обединение „Бистрица 2019“ са от София, „Монолит-Бистрица“ ДЗЗД е от Благоевград и „Дупнишка вода“ ДЗЗД е от Дупница.

Утре ще бъде първото открито заседание по отваряне офертите на кандидатите за подмяна водопровода в село Самораново.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам