35-годишен мъж попадна в болница след тежка катастрофа, до инцидента се стига след употреба на алкохол

Снимка: Infomreja.bg, архив

Тази нощ при пътно-транспротно произшествие на АМ „Струма" е пострадал 35-годишен водач на лек автомобил БМВ. Той е загубил контрол над колата и се е ударил в бетонна стена на тунела, пътувал е в посока Дупница.

Водачът е настанен в болница с множество наранявания, той е управлявал по време на наложено наказание лишаване от правоуправление и след употреба на алкохол. Започнато е дознание по случая в РУ Дупница.

Бързо полицейско производство е започнато вчера в РУ Дупница и срещу 30-годишен водач на лек автомобил, който е спипан от униформените да управлява след употреба на наркотични вещества.

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2za

FACEBOOK