НачалоБългария22-годишен мъж от Кубрат се напи, потроши покъщнина и заплаши с убийство...

22-годишен мъж от Кубрат се напи, потроши покъщнина и заплаши с убийство съпругата си

22-годишен мъж от Кубрат е задържан за извършено от него домашно насилие.

Около 19 часа на 2 август мъжът, в явно нетрезво състояние, буйствал, трошил покъщнина в дома си – телевизор, тонколони, чаши, чинии, и отправял закани за убийство към 19-годишната си съпруга.

След пристигането на полицейски екип на място, мъжът е тестван за употреба на алкохол. Дрегерът отчел 2,68 промила.

Задържан е в РУ-Кубрат, а по случая е образувана проверка по чл. 144, ал. 3 от НК.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам