Сашо Магурата - сред задържаните с дрога в Градево?

Снимка: Infomreja.bg

При днешната акция са задържани четирима души

Александър Славчев, познат като Сашо Магурата, е сред задържаните при днешната спецакция в симитлийското село Градево, научи ИНФОМРЕЖА. 

Той е брат на известния като кокаинов крал от Благоевград, Радослав Атанасов - Радето.

Както ИНФОМРЕЖА писа, 4 килограма наркотици бяха намерени в лек автомобил, обект на проверка в Градево. 

Черен джип е спрян от служители на Второ Районно управление и ГДБОП на паркинг на ресторант край пътя.

Обискиран е и в него са намерени 4 плика с дрогата, за която се предполага, че е кокаин.

Задържани са общо четима души - Огнян Атанасов, известен като българския Ескобар от петричкото село Тополница, Асен А., с прякор Чората, от кресненското село Сливница, както и една жена. 

Следствените действия продължиха целия следобед, а около 17 ч. районът бе чист.

За ИНФОМРЕЖА от Окръжната прокуратура потвърдиха, че е проведена специализирана операция, но повече информация не могат да дадат за нея.

Вече е образувано производство.

Очаква се в следващите дни да бъде даден брифинг от страна на обвинението, заяви говорителят на Окръжната прокуратура, Ивайло Филипов.

Припомняме, че преди дни бе задържан мъж, разпространил марихуана на стадиона в Кресна на лице от Симитли.

Днес Окръжният съд постанови мярка за неотклонение „задържане под стража“ на дилъра.

 

КОМЕНТАРИ

Алекс17:42 - 18.02.2025
Магурата този път е вътре
Код за сигурност, въведете кода 3ax

FACEBOOK